KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15053293
nr 1505 3293
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, blandteknik, daterad -89,36x50 cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:19:05
28/11 17:53:27